مرکز آموزش علمی و کاربردی

سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی اردبیل، از سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ مجوز به عنوان مرکز آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گردید. این مرکز به عنوان یکی از ۶ مرکز علمی کاربردی مدیریت صنعتی تا کنون فعالیت خود را ادامه داده است و  از مجهزترین مراکز آموزش علمی کاربردی در استان اردبیل می باشد که همواره در رتبه بندی های انجام شده، موفق به کسب نمرات و رتبه های برتر شده است.

فضای آموزشی این مرکز بالغ بر ۳۷۰۰ متر مربع بوده و دارای کارگاه های کامپیوتری مجهز برای استفاده دانشجویان و اساتید با اینترنت نا محدود،  و کلاس هایی با تیپ های مختلف می‌باشد.

 دانشجویان این مرکز با همکاری اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های اردبیل، مدیران ارشد ادارات، دستگاه های اجرایی و کارخانه جات علاوه بر معرفی به بازار کار در رشته های در حال اجرا پس از فارغ التحصیلی، از تخفیف ۵۰ درصدی در دوره های آموزشی و مهارتی سازمان مدیریت صنعتی استان اردبیل نیز بهره‌مند می شوند.

آموزش های علمی کاربردی در مدیریت صنعتی اردبیل، در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در رشته های زیر برگزار میشود:

 

 رشته های دانشگاه علمی کاربردی
رشته های دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشجویان این مرکز، پس از اتمام مقاطع تحصیلی، مدرک تحصیلی خویش را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت می کنند. طول دوره آموزشی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی بطور متوسط دو سال یا معادل چهار ترم می باشد.

 بر اساس قرارداد مدیریت صنعتی اردبیل با یکی از بانک های معتبر استان، دانشجویان می توانند شهریه خویش را از طریق وام قرض الحسنه پرداخت نمایند. میزان شهریه در بین تمامی دانشگاه های کشور، حداقل مقدار ممکن است.

علاوه بر این دانشجویان این مرکز می توانند از ۴۰ درصد تخفیف شهریه در دوره های زبان انگلیسی که بر اساس چارچوب اتحادیه اروپا  CEFR برگزار می شود،بهرهمند شوند.

علاوه بر امکان ثبت نام با گواهی سه ساله دبیرستان یا هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا و همه گیری بیماری کووید-۱۹  امکان برگزاری کلیه کلاس ها بصورت آنلاین حتی در ساعات غیر اداری و عصر ها (۳ روز در هفته ) وجود دارد.

تصاویر مختلف از فضای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی مدیریت صنعتی اردبیل

دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی اردبیل
دانشگاه علمی کاربردی مدیریت صنعتی اردبیل