مرکزآموزش MBA

مخاطبین دوره:

۱- مدیران ارشد و میانی سازمان ها

۲- بنگاه های اقتصادی

مقدمه

تجارب موجود در فرآیند توسعه اقتصادی در کشور های توسعه یافته و نوپای صنعتی نشان می دهد که توان مدیریت یکی از اهرم های قوی و محرک های اصلی توسعه است. نیاز به تقویت و تجهیز کادر مدیریت به خصوص در سطح اجرایی در کشور ما نیز به خوبی احساس شده است.

کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با بهره گیری از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشور های صنعتی و نیز در  نظر گرفتن شرایط بومی ، وظایف خویش را در راهبری و مدیریت به ویژه در زمینه های برنامه ریزی ، سازماندهی ، هماهنگی و کنترل ، مدیریت منابع انسانی و بلاخره نوآوری و تحول ، به نحوی موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی هموار کنند. دوره کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی نیز به منظور پرورش چنین مدیرانی برای بنگاه های تولیدی و خدماتی در بخش های دولتی ، حصوصی و تعاونی طراحی و تدوین شده است.

هدف دوره

هدف کلی این برنامه کمک به بهبود نظام مدیریت سازمان های تولیدی ، صنعتی و بنگاه های خدماتی خصوصی و دولتی است . انتظار می رود مدیران بنگاه های مذکور با شرکت در این برنامه به حرفه مدیریت تسلط بیشتری یابند و با استفاده از فنون و تئوری های جدید مدیریت ،وظایف خود را به نحوی موثر تر از سابق اجام دهند . مزید بر آن انتظار می رود شرکت در این برنامه راه را برای قبول مسئولیت های دشوار تر مدیریت توسط شرکت کنندگان هموار کند.

طول دوره

۵/۲ سال و معادل ۵ ترم (۵۰  واحد درسی و ۸۰۰  ساعت آموزشی)

شرایط شرکت در دوره

۱. دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاهها و موسسات آموزشی معتبر کشور

۲. دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار مدیریتی

۳. پذیرفته شدن در سنجش تعیین سطح و مصاحبه اختصاصی

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دوره عالی مدیریت MBA

دوره عالی مدیریت MBA
کپی شناسنامه، یک سری
کپی کارت ملی، یک سری
کپی مدرک کارشناسی
دو قطعه عکس ۳*۴
واریز مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال به حساب شماره ۵۱۹۷۱۴۷۶۰۲(بانک ملت)

مدرک دوره

به فارغ‌التحصیلان دوره مطابق شرایط سازمان مدیریت صنعتی، گواهینامه دوره در سطح کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) اعطا خواهد شد.

شهریه دوره

شهریه دوره معادل ۹۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال (نه میلیون و سیصد هزار تومان) می باشد که در طول دوره دریافت خواهد شد.