آکادمی زبان های خارجه
آکادمی زبان های خارجه

آکادمی زبان های خارجه

آکادمی زبان سازمان مدیریت  صنعتی با رویکردی نوین به آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، روسی، آلمانی  و …، اقدام به طراحی دوره هایی ویژه و منحصر بفرد نموده است. می توان از ویژگی های این دوره ها به افزایش بهره وری در زمان و هزینه، رویکرد هدف گرا و مهارت محور و کاربردی بودن آنها اشاره کرد. حضور اساتید برتر و با انگیزه، استفاده از سیستمی کارآمد و پویا در آموزش زبان، وجود امکانات آموزشی مناسب و مدرن، برخورداری از فضای آموزشی استاندارد و همچنین توجه خاص به نیازهای مهارتی و آموزشی گروه های سنی، شغلی و تحصیلی مختلف در قالب بسته های آموزشی گوناگون از جمله مواردی است که این آکادمی را از سایر موسسات آموزش زبان متمایز می کند.

توضیحات جامع دوره های آکادمی زبان سازمان مدیریت صنعتی اردبیل

آموزش زبان با چهارچوب اتحادیه اروپا (CEFR)

نکاتی که بایستی در توضیح دوره زبان بزرگسالان به متقاضیان مورد تاکید قرار گیرد :

 1. این دوره ویژه بزرگسالان طراحی شده است. ساختمان پژوهشکده و طراحی و فضای کلاس ها و برنامه آموزشی مختص بزرگسالان می باشد. در تمامی موسسات فضا، برنامه درسی، ساعات آموزشی و معلمان برای بزرگسالان همان برنامه ای است که برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده است که در عمل برای بزرگسالان مثمر ثمر نیست و منجر به یادگیری نمی شود. ما این نکته را مورد توجه قرار دادیم که ماهیت یادگیری با سایرین تفاوت بسیاری دارد. ولی متاسفانه موسسات آموزشی بزرگسالان در یک کلاس با نوجوانان و جوانان حضور می یابند.

این دوره بر مبنای چارچوب آموزش زبان اتحادیه اروپا طراحی شده است که در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهایی همانند سنگاپور و ژاپن و کره در حال اجرا است. این دوره بر اساس نیازهای روزمره طراحی شده و به صورت موقعیت محور است و در پایان شما را به استقلال زبانی می رساند. این چارچوب به ۳ سطح تقسیم بندی شده است که هر ۳ سطح به ۲ دوره تقسیم شده است ولی بر اساس نیازهای بزرگسالان در محیط ایران شما فقط با حضور در ۲ سطح (۴ دورهA1-A2-B1-B2 ) علاوه بر مکالمه روان به انگلیسی می توانید پس از گذراندن یک دوره فشرده آموزش استراتژی های آزمون آیلتس نمره ۶.۵ تا ۷ را اخذ کنید.

۲.بزرگسالان زمان کافی برای شرکت در کلاس های زبان موسسات به مدت چند سال و تکالیف بسیار در خانه ندارند. برنامه آموزشی اتحادیه اروپا برای آموزش بزرگسالان این مشکل را حل کرده است.

۳.برنامه آموزشی و کتاب های مورد استفاده به صورتی است که شما پس از گذراندن این دوره دیگر نیازی به موسسه و معلم ندارید و می توانید به تنهایی سطح انگلیسی خودتان را بالا ببرید.

۴.هر دوره شامل ۲ استاد و یک پشتیبان و مشاور می باشد. کادر مدرسین ما دانشجویان کارشناسی زبان و بی تجربه نیستند. ما ترکیبی از بهترین مدرسین را در این مجموعه  گرد آورده ایم.

 1. کلاس ها به صورت ۲ جلسه در هفته می باشد که هر جلسه ۳ ساعت طول می کشد که ۱:۳۰ تدریس ۱۵ دقیقه استراحت و پذیرایی و ۱:۳۰ توسط مدرس دوم تمرین می باشد.

۶.هزینه ای که پرداخت می کنید بر مبنای دوره می باشد نه ترم ۱۸ جلسه ای . شهریه پرداختی دوره شامل ۳۲ جلسه ۳ ساعته، کتاب ها، کاربرگ ها، پذیرایی، ۲ مدرس، مشاوره و پشتیبانی، و جلسات جبرانی و رفع اشکال و آزمون ها می‌شود.

نحوه برگزاری دوره:

نوع کلاس تعداد جلسات در هفته روزها
گروهی: حداقل ۱۰ حداکثر ۱۵ نفر دو جلسه ۳ ساعته زوج یا فرد
نیمه گروهی:حداقل ۴ حداکثر ۸ نفر دو جلسه ۳ ساعته زوج یا فرد
خصوصی: یک یا دو نفر دو جلسه ۳ ساعته زوج یا فرد

تفکیک دوره های آموزش زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی بر اساس چهارچوب اتحادیه اروپا (CEFR)

پس از اتمام بلاک ۳ در دوره های اول و دوم یک امتحان یک امتحان جامع کتبی و شفاهی از کل ۳ بلاک تحت عنوان آزمون جامع سنجش پیشرفت به عمل خواهد آمد.

پس از اتمام بلاک ۶، آزمون جامع سنجش پیشرفت به صورت کتبی و شفاهی به عمل خواهد آمد.

پس از اتمام بلاک۴، آزمون جامع سنجش پیشرفت به صورت کتبی و شفاهی به عمل خواهد آمد.

تطابق نمرات IELTS  با سطوح CEFR

با توجه به این موضوع که بسیاری از منابع آموزشی آمادگی برای آزمون‌ آیلتس براساس سیستم CEFR  سطح‌بندی شده‌اند در اینجا برای درک بهتر این معادل‌سازی به مقایسه امتیازهای این آزمون‌ و سیستم ارزیابی CEFR می‌پردازیم.

میزان تسلط افراد براساس CEFR  به ۳ گروه اصلی مبتدی، متوسط و پیشرفته دسته‌بندی شده‌است.

سطح مبتدی(Basic User) :

شامل افرادی می‌شود که در این چارچوب در سطوح A2  وA1 هستند. بدیهی است که سطوح A2  وA1 با امتیازهای آیلتس معادل‌سازی نمی‌شوند و افرادی که در این سطوح قرار دارند در آزمون آیلتس می‌توانند به امتیازی کمتر از ۴ دست‌یابند. در این سطح زبان‌آموز مشکلات زیادی در فهم و بیان موضوعات دارد و تنها میتواند واژه‌های ساده و ابتدایی زبان انگلیسی را درک کند، با استفاده از جملات کوتاه و تکراری خود را به صورت ساده معرفی کند و در مورد محل اقامت شغل و مسائل مشابه صحبت کنند.

سطح متوسط (Independent User):

در CEFR به دو دسته B1 و B2 تقسیم می‌شود. رسیدن به سطح B1 با کسب نمره ۴ آیلتس برابری می‌کند. افرادی که در سطح بینB1/B2  رتبه بندی می‌شوند می‌توانند در آزمون آیلتس نمره ۵ را بدست آورند. این سطح، مهارت‌های نسبتاً خوبی را در رابطه با استفاده از زبان و توانایی درک مفاهیم، در بیشتر مواقع شامل می‌شود. سطحB2  درCEFR  معادل کسب نمره ۵.۵ تا ۶ در آزمون آیلتس می‌باشد. همچنین سطح مرزیB2/C1 با نمره آیلتس ۶.۵ می‌تواند برابری کند. رسیدن به این سطح جایگاه خوبی برای زبان آموز تلقی می‌شود و شرایط لازم را برای تحصیل در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا فراهم می‌آورد.

سطح پیشرفته (Proficient User):

سومین و بالاترین سطح آموزشی CEFR، سطح پیشرفته  (Proficient User)نامیده می‌شود. توانایی بیشتر در درک مکالمات و متون طولانی‌تر، از نتایح دستیابی به این سطح می‌باشد. در آزمون آیلتس نمره‌های ۷ و ۷.۵ معادل سطح C1 در سیستم ارزیابیCEFR  هستند و رسیدن به سطح مرزیC1/C2  معادل کسب امتیاز ۸ در آزمون آیلتس است. سطحC2  در جایگاه بالاترین سطحCEFR  قرار دارد که در معادل‌سازی با امتیازات آیلتس میتواند نمره آیلتس ۸.۵ به بالا را به خود اختصاص دهد. افرادی که در این سطح قرار دارند زبان انگلیسی را به صورت کامل متوجه می‌شوند و از  توانایی بکارگیری دقیق این زبان با تسلط کامل بر جزییات در مباحث تخصصی برخوردار می‌باشند.

دوره بحث آزاد

دپارتمان زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی برگزار کننده کلاس و دوره بحث آزاد انگلیسی برای علاقه مندان به بهبود وضعیت مکالمه انگلیسی شان و روان تر صحبت کردن به این زبان می باشد. این دوره ها همچنین برای عزیزانی که دارای سطح خوبی در زبان انگلیسی می باشند اما می خواهند که سطح زبانشان پایین نیاید و همان سطح را در خود حفظ کنند نیز بسیار مفید می‌باشد. کلاس و دوره بحث آزاد انگلیسی را برای عزیزانی که قصد زندگی کردن در یک کشور انگلیسی زبان را نیز دارند بسیار توصیه می‌کنیم چرا که این اعتماد به نفس را به این عزیزان می دهد تا بتوانند به راحتی به زبان انگلیسی مکالمه کنند.

هزینه و طول ترم دوره بحث آزاد انگلیسی:

این دوره ها بدون محدودیت در سقف گذراندن دوره برگزار می شود در حالیکه مشاورین گذراندن حداقل دو ترم از این دوره ها را به شما عزیزان توصیه می کنند تا متوجه نتیجه چشم گیر این دوره ها شوید. طول هر ترم از دوره های بحث آزاد ۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد که به شکل دو روز ، سه روز و تکروز در هفته برگزار می‌شودو عموما دوره ها ۱۰ نفره برگزار می گردند.

اساتید و مدرسین دوره بحث آزاد انگلیسی:

این دوره ها کاملاً Topic Based بوده و اساتید انتخابی برای دوره های بحث آزاد انگلیسی عموما از اسایتدبا تجربه با لهجه‌هایBritish  و American می باشند و همچنین از اساتید دارای سابقه تدریس بالای ۸ سال نیز که دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری زبان انگلیسی می باشند نیز بهره می بریم. دستور کار مدرس در این کلاس ها ایجاد فرصت برای صحبت کردن، ایجاد چالش و نهایتاً اصلاح اشتباهات گفتاری زبان آموزان میباشد. هدف این دوره بالابردن fluency زبان آموزان در صحبت کردن و تسلط روی استفاده از زبان رسمی می باشد.

شرح دوره:

این دوره مناسب زبان آموزانی ست که دارای پیش زمینه مناسب در زبان آموزی میباشند و قادر به بحث کردن یک موضوع به زبان انگلیسی هستند. کلاسهای بحث آزاد در سطوح مختلف متوسطه، نسبتا پیشرفته و کاملا پیشرفته ارائه میگردد. این دوره با به کار گیری شیوه ای متفاوت به زبان آموزان کمک می کند  تا  Fluency   و Complexity of language  خود را  درصحبت کردن ارتقا بخشند و در سخنرانی و ارائه رسمی و اداری مهارت بیشتری داشته باشند. این دوره روی سرعت و تمرکز و استفاده از لغات رسمی تمرین میکند و زبان آموزان را با موضوعات متنوع فرهنگی، اجتماعی و… آشنا کرده وروش تحلیل و ایده پردازی در این موارد را تمرین میکند.

زبان انگلیسی

آموزش زبان های خارجه ویژه خانم های خانه دار

با توجه به شرایط خانم های خانه دار از نظر محدودیت های زمانی و علاقه مندی های خاص خود، دپارتمان پژوهشکده مدیریت صنعتی دوره های ویژه ای را به شکلی انگیزه بخش بدون نگرانی از آن چه که دانشجویان به خاطر حجم زیاد مطالب، فشردگی دوره، امتحانات و از این قبیل در یک دوره آموزشی تجربه می کنند با استفاده از مطالب کمک آموزشی در زمینه هایی همچون آشپزی(Cooking)  دکوراسیون (Decoration) و … برای خانم های خانه دار برگزارمی کند.

در مورد دوره ویژه بانوان:

 • تاکید بر اهمیت مادران آگاه و نقش موثرتر آنان در پیشرفت فرزندان می باشد.
 • زمان کلاس: در اوقات فراغت بانوان خانه دار است. حتی می توانند به صورت گروهی، خانوادگی ثبت نام کرده و کلاس مجزا داشته باشند.
 • محتوی آموزشی و برنامه ریزی: مختص بانوان است.
 • فضا و مدرسین مناسب بانوان خانه دار است.

دوره های مکالمه خانم های خانه دار بطور مجزا از سایر سنین از سطوح مبتدی تا پیشرفته بصورت دو یا سه روز در هفته برگزار می گردد. داوطلبان دوره های مکالمه پس از شرکت در آزمون تعین سطح که به صورت مصاحبه برگزار میگردد، بر اساس نتیجه آزمون در سطوح مختلف تقسیم بندی می شوند.

 • دوره شامل ۱۲ ترم و ۴ جلد کتاب
 • Four Corners 1, Four Corners 2, Four Corners 3, Four Corners 4 در سطوح مقدماتی تا متوسطه می باشد که با لهجه ی آمریکایی ارایه می گردند. پس از اتمام این دوره ها زبان آموز می تواند بر اساس نتیجه آزمون در یکی از سطوح دوره آموزشی فشرده این مرکز ثبت نام نماید. در این مقطع آموزش مهارت نوشتن به صورت هدفمند و در سطح پیشرفته آغاز می گردد.شایان ذکر است که کتابهای انتخاب شده برای دوره خانم های خانه دار منطبق با استاندارد CEFR می باشد.

سری کتاب های این مجموعه آموزشی(Four Corners) ، به عنوان کتاب اصلی دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی برای خانم های خانه دار مورد استفاده قرار میگیرد . این کتاب در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار ، توسط دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است . ویژگی اصلی این سیستم که سبب تمایز آن با دیگر سیستم های رایج روز دنیا می باشد ، تمرکز بر دو مهارت گفتار (Speaking) و مهارت شنیداری (Listening) می باشد. فیلم های آموزشی این کتاب یادگیری مطالب را تسهیل بخشیده، و پیشرفت زبان آموزان را تسریع خواهد بخشید. همچنین نرم افزار های جانبی آموزش زبان انگلیسی، همراه با کتاب این فرصت را برای زبان آموز فراهم می نماید تا به ارزیابی خود پرداخته و به اصلاح اشکالات خود بپردازد .

 

هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی ازانگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.

ویژگی های اصلی:

– روش تدریس ساده، روان و لذت بخش

– ارائه واضح و قابل فهم واژگان جدید

– برنامه درسی کامل گرامر و دستور زبان

– اختصاص یک بخش درس به صورت کامل به زبان روزمره و کاربردی

– تمرین منظم و منسجم چهار مهارت اصلی زبانی

– تاکید ویژه مجموعه بر تقویت مهارت گویش صحیح زبان انگلیسی با اعتماد به نفس کامل

– ارائه واضح نتایج قابل سنجش برای هر درس

نحوه برگزاری دوره:

کلاس های تخصصی تربیت مدرس زبان (TTC)  

دوره ی تربیت مدرس Teacher Training Course با برنامه ریزی و حضور برترین مدرسین جهت پرورش و رشد استعدادهای علاقه مندان به تدریس در هر فصل برگزار میگردد. این دوره ها با حضور و تدریس اساتید حرفه ای و ممتحنین برگزار میشود. در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون و دموی عملی گرفته میشود و نفرات برتر در هر دوره به استخدام موسسه در می آیند.

مزایای شرکت در دوره های T.T.C:

۱.فراگیری مبانی و تکنیک های عملی تدریس

۲.کارگاه های عملی تدریس و ارائه فیدبک به هر شرکت کننده

۳.آشنایی با روشهای مختلف تدریس

۴.فراگیری روشهای مدیریت کلاس و روانشناسی کلاس

۵.استخدام نفرات برتر در پایان هر دوره

پیش شرط ورود به این دوره داشتن حداقل دانش زبانی Upper-Intermediate میباشد.

دوره روش تدریس (TTC)

هدف دوره:

آمادگی مدرسین جهت تدریس،کسب مهارت برنامه ریزی و مدیریت کلاس و همگام شدن با دنیای امروز تدریس زبان. هدف از تدریس این دوره انتقال دادن مطلق سلائق شخصی و یا سیاستهای کاری آکادمی زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی نمی باشد، بلکه هدف، بحث و بررسی‌ مشکلات تدریس، تکنیکها، روشها ونگرشهای موجود، بر اساس اصول ثبت شده در علم تدریس زبان است.

شرح دوره:

افرادی که متقاضی این دوره هستند باید از سطح دانش عمومی بالا در زبان انگلیسی برخوردار بوده و علاوه بر تسلط  مناسب بر مکالمه ی روزمره و رسمی، اطلاعات علمی خوبی در رابطه با گرامر و لغات واصطلاحات انگلیسی داشته باشند. این دوره مختص تدریس کتاب خاص و روش خاصی نیست و مدرسین باید توانایی تدریس هرگونه کتاب و استفاده از روش های مختلف تدریس را بیاموزند. در این دوره، پس ازآشنایی مختصری با تئوری های روش تدریس، نحوه تدریس مهارت های اصلی و فرعی آموزش داده شده و تمرکز بر روی آموزش روش طراحی برنامه ی درسی (LessonPlan) می باشد. بخش مهمی از دوره به  صورت کارگاهی برگزار شده و به بررسی برنامه درسی های طراحی شده توسط شرکت کنندگان در دوره می پردازد. همچنین برخی مشکلات تدریس و راه حل های پیش نهادی به بحث گذاشته شده و مدرسین با روش های مدیریت کلاس، مدیریت بحران درکلاس، روانشناسی تدریس، انواع مختلف زبان آموز، مشخصات یک مدرس خوب و روشهای ایجاد تنوع و تفریح در کلاس آشنا می شوند.

کلاس های آمادگی آزمون IELTS

دوره های حضوری آمادگی آزمون آیلتس بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و جدیدترین تکنیک ها در هر چهار مهارت، ساختار زیربنایی و در کل بنیه زبانی متقاضی در چارچوبی منحصر به آیلتس و عاری از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم تعالی و بهبود میابد. دوره های حضوری IELTS با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره ها با کمک سیستم مدیریت آموزش یا  Learning  Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف دوره آیلتس، دریافت فایلهای آموزشی آیلتس، دریافت اسلایدهای کلاس آیلتس، آزمونهای منظم آیلتس و پرسش از استاد  در طول دوره فراهم می شود.

در این دوره ها، مجموع کتب آیلتس به همراه کتاب های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان تدریس می‌‎شوند. متقاضیان می توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره ها را به صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.

دوره های IELTS دپارتمان زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS  می‌باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم های بزرگسالان این مرکز (B1, B2) که مطالب آموزشی همپوشانی با محتوای IELTS را دارند  قرار می گیرند. این بخش علاوه بر تقویت توانش و مهارت های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا میکند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می باشد.

دوره آموزش زبان ویژه نوجوانان ها

 

 

این دوره آموزشی دوره ای متناسب با سنین نوجوانان است و چهار مهارت زبان (Listening, Speaking, Reading & Writing) را به گونه ای ارائه می کند که تمامی موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه این گروه سنی است و همین امر باعث ایجاد انگیزه در زبان آموزان و شکوفا شدن معلومات زبان انگلیسی آنان  می گردد تا بتوانند زبان را در دنیای واقعی بیرون از کلاس نیز مورد استفاده قرار دهند. توانمندیهای فراگیران دوره بر اساس آزمونهای میان ترم و پایان ترم کتبی و آزمون شفاهی ارزیابی می‌شود. فراگیران بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح دوره و بر اساس نتیجه آزمون جامع کتبی و شفاهی پایان دوره وارد یکی از سطوح دروه آموزشی بزرگسالان می شوند.

نحوه برگزاری دوره:

کلاسهای تقویتی گرامر

این کلاس ها بر پایه مباحث مختلف برای تقویت قواعد و دستورات زبان انگلیسی در این مرکز برگزار می گردد. مناسب برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس- تافل- کنکور های دانشگاههای ایران و تمامی کسانی که که بارها از یادگیری گرامر انگلیسی ناامید شده اند. مجموعه Oxford Living Grammar یکی از مجموعه های آموزش گرامر زبان انگلیسی است. این مجموعه تمامی مبحث های گرامر انگلیسی را به طور کلی به شما آموزش می دهد.

در ابتدا درس را آموزش می دهد و در انتهای آموزش، نکات قابل توجه را برای شما بیان می کند. بعد از اتمام آموزش، تمریناتی را برای شما آماده کرده است که با انجام دادن تمرینات، مبحث مربوطه را بهتر متوجه می شوید. بعد از انجام دادن تمرینات، می‌توانید جواب خود را با جواب موجود در انتهای کتاب مقایسه کنید.

مجموعه آکسفورد لیوینگ گرامر دارای ۴ سطح اصلی زیر است که هر سطح حاوی۳۰ درس می باشد:

 • Elementary
 • Pre Intermediate
 • Intermediate
 • Upper Intermediate

با گذراندن ۱۵ جلسه ۱.۳۰ ساعته برای هر کتاب شما مسلط به مبحث های گرامر سطح مربوطه خواهید بود و این مجموعه به شما کمک می کند که با یادگیری مطالب بتوانید تشخیص دهید که هر کلمه و جمله را کجا و در چه موقعیتی بکار ببرید. با این مجموعه شما علاوه بر آموزش گرامر، لغات جدید هم یاد می گیرید.

نحوه برگزاری دوره:

سری کتاب های Teen 2 Teen1

 

مجموعه ای چهار سطحی از انتشارات آکسفورد است که برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۹ سال تنظیم شده است. این مجموعه شامل منابع گسترده ای در زمینه های کتاب، صوت، ویدیو و نرم افزار است که می تواند برای یادگیری زبان بسیار مفید باشد. این مجموعه به شیوه امریکن تنظیم گردیده است. برنامه درسی دستور زبان بسیار با دقت به جلو می رود و اجازه می دهد دانش آموزان به درک زمینه های کلیدی قبل از حرکت به ساختارهای چالش برانگیز بعدی دست یابند.

از ویژگی های اصلی کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکالمات، زبان گفتاری طبیعی را انعکاس داده و از اصطلاحات و عبارات روزمره به خصوص زبان رایج نوجوانان بهره برده است.
 • ساختار و نشانه گذاری های واضح، تدریس منسجم زبان جدید، پیشرفت ساختار محور سنتی به راحتی همه سبک های تدریس حتی در کلاس های بزرگ با جمعیت زیاد را پوشش داده و تدریس با حداقل آمادگی برای معلمان ممکن می سازد.
 • کاربرگ های تمرین اضافه، آزمون ها و منابع متنوع دیگر یک بسته جامع پشتیبانی برای همه معلمان در تمامی سطوح و با تجارب مختلف ارائه داده است.
 • استراتژی های مهارت خواندن و مهارت نوشتن انتهای کتاب در سطوح بالا معرفی شده تا به خوبی زبان آموز را برای دوره متوسطه دوم آماده کند.
 • همچنین موضوعات فرهنگی و جهانی به شکلی انتخاب شده که با حس کنجکاوی نوجوانان منطبق باد.
 • کتاب به همراه یک DVD است که شامل فیلم، نرم افزار و فایل صوتی می باشد.

ترجمه عمومی و تخصصی متون با کیفیت عالی

 

ترجمه با کیفیت عالی حق شماست!

هرچند هزینه و قیمت ترجمه یک عامل مهم در انتخاب موسسه ترجمه است ولی بدون شک تضمین کیفیت ترجمه و ترجمه باکیفیت نیز بسیار در این زمینه تاثیر گذار است. شما با ثبت سفارش خود، ترجمه تخصصی با کیفیت عالی و با ضمانت کیفیت را با هم خواهید داشت. باید بدانید ترجمه متون صرفاً توسط  مترجمی تخصصی انجام خواهد شد

در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت ترجمه خود ناراضی باشید، بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافه ترجمه شما مجدد توسط یک مترجم تخصصی دیگر انجام خواهد شد. جالب است بدانید در صورتی که شما از مترجم خود ناراضی باشید، امتیاز مترجم کاهش پیدا میکند. در صورتی که دو نفر از مترجم ناراضی باشند، همکاری با ایشان به طور کلی قطع خواهد شد. علت این امر حفظ کیفیت ترجمه توسط مترجمین است.

ویژه خانم های خانه دار

آموزش زبان های خارجه ویژه خانم های خانه دار

با توجه به شرایط خانم های خانه دار از نظر محدودیت های زمانی و علاقه مندی های خاص خود، دپارتمان پژوهشکده مدیریت صنعتی دوره های ویژه ای را به شکلی انگیزه بخش بدون نگرانی از آن چه که دانشجویان به خاطر حجم زیاد مطالب، فشردگی دوره، امتحانات و از این قبیل در یک دوره آموزشی تجربه می کنند با استفاده از مطالب کمک آموزشی در زمینه هایی همچون آشپزی(Cooking)  دکوراسیون (Decoration) و … برای خانم های خانه دار برگزارمی کند.

در مورد دوره ویژه بانوان:

 • تاکید بر اهمیت مادران آگاه و نقش موثرتر آنان در پیشرفت فرزندان می باشد.
 • زمان کلاس: در اوقات فراغت بانوان خانه دار است. حتی می توانند به صورت گروهی، خانوادگی ثبت نام کرده و کلاس مجزا داشته باشند.
 • محتوی آموزشی و برنامه ریزی: مختص بانوان است.
 • فضا و مدرسین مناسب بانوان خانه دار است.

دوره های مکالمه خانم های خانه دار بطور مجزا از سایر سنین از سطوح مبتدی تا پیشرفته بصورت دو یا سه روز در هفته برگزار می گردد. داوطلبان دوره های مکالمه پس از شرکت در آزمون تعین سطح که به صورت مصاحبه برگزار میگردد، بر اساس نتیجه آزمون در سطوح مختلف تقسیم بندی می شوند.

 • دوره شامل ۱۲ ترم و ۴ جلد کتاب
 • Four Corners 1, Four Corners 2, Four Corners 3, Four Corners 4 در سطوح مقدماتی تا متوسطه می باشد که با لهجه ی آمریکایی ارایه می گردند. پس از اتمام این دوره ها زبان آموز می تواند بر اساس نتیجه آزمون در یکی از سطوح دوره آموزشی فشرده این مرکز ثبت نام نماید. در این مقطع آموزش مهارت نوشتن به صورت هدفمند و در سطح پیشرفته آغاز می گردد.شایان ذکر است که کتابهای انتخاب شده برای دوره خانم های خانه دار منطبق با استاندارد CEFR می باشد.

سری کتاب های این مجموعه آموزشی(Four Corners) ، به عنوان کتاب اصلی دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی برای خانم های خانه دار مورد استفاده قرار میگیرد . این کتاب در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار ، توسط دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است . ویژگی اصلی این سیستم که سبب تمایز آن با دیگر سیستم های رایج روز دنیا می باشد ، تمرکز بر دو مهارت گفتار (Speaking) و مهارت شنیداری (Listening) می باشد. فیلم های آموزشی این کتاب یادگیری مطالب را تسهیل بخشیده، و پیشرفت زبان آموزان را تسریع خواهد بخشید. همچنین نرم افزار های جانبی آموزش زبان انگلیسی، همراه با کتاب این فرصت را برای زبان آموز فراهم می نماید تا به ارزیابی خود پرداخته و به اصلاح اشکالات خود بپردازد .

 

هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی ازانگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.

ویژگی های اصلی:

– روش تدریس ساده، روان و لذت بخش

– ارائه واضح و قابل فهم واژگان جدید

– برنامه درسی کامل گرامر و دستور زبان

– اختصاص یک بخش درس به صورت کامل به زبان روزمره و کاربردی

– تمرین منظم و منسجم چهار مهارت اصلی زبانی

– تاکید ویژه مجموعه بر تقویت مهارت گویش صحیح زبان انگلیسی با اعتماد به نفس کامل

– ارائه واضح نتایج قابل سنجش برای هر درس

نحوه برگزاری دوره:

TTC

کلاس های تخصصی تربیت مدرس زبان (TTC)  

دوره ی تربیت مدرس Teacher Training Course با برنامه ریزی و حضور برترین مدرسین جهت پرورش و رشد استعدادهای علاقه مندان به تدریس در هر فصل برگزار میگردد. این دوره ها با حضور و تدریس اساتید حرفه ای و ممتحنین برگزار میشود. در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون و دموی عملی گرفته میشود و نفرات برتر در هر دوره به استخدام موسسه در می آیند.

مزایای شرکت در دوره های T.T.C:

۱.فراگیری مبانی و تکنیک های عملی تدریس

۲.کارگاه های عملی تدریس و ارائه فیدبک به هر شرکت کننده

۳.آشنایی با روشهای مختلف تدریس

۴.فراگیری روشهای مدیریت کلاس و روانشناسی کلاس

۵.استخدام نفرات برتر در پایان هر دوره

پیش شرط ورود به این دوره داشتن حداقل دانش زبانی Upper-Intermediate میباشد.

دوره روش تدریس (TTC)

هدف دوره:

آمادگی مدرسین جهت تدریس،کسب مهارت برنامه ریزی و مدیریت کلاس و همگام شدن با دنیای امروز تدریس زبان. هدف از تدریس این دوره انتقال دادن مطلق سلائق شخصی و یا سیاستهای کاری آکادمی زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی نمی باشد، بلکه هدف، بحث و بررسی‌ مشکلات تدریس، تکنیکها، روشها ونگرشهای موجود، بر اساس اصول ثبت شده در علم تدریس زبان است.

شرح دوره:

افرادی که متقاضی این دوره هستند باید از سطح دانش عمومی بالا در زبان انگلیسی برخوردار بوده و علاوه بر تسلط  مناسب بر مکالمه ی روزمره و رسمی، اطلاعات علمی خوبی در رابطه با گرامر و لغات واصطلاحات انگلیسی داشته باشند. این دوره مختص تدریس کتاب خاص و روش خاصی نیست و مدرسین باید توانایی تدریس هرگونه کتاب و استفاده از روش های مختلف تدریس را بیاموزند. در این دوره، پس ازآشنایی مختصری با تئوری های روش تدریس، نحوه تدریس مهارت های اصلی و فرعی آموزش داده شده و تمرکز بر روی آموزش روش طراحی برنامه ی درسی (LessonPlan) می باشد. بخش مهمی از دوره به  صورت کارگاهی برگزار شده و به بررسی برنامه درسی های طراحی شده توسط شرکت کنندگان در دوره می پردازد. همچنین برخی مشکلات تدریس و راه حل های پیش نهادی به بحث گذاشته شده و مدرسین با روش های مدیریت کلاس، مدیریت بحران درکلاس، روانشناسی تدریس، انواع مختلف زبان آموز، مشخصات یک مدرس خوب و روشهای ایجاد تنوع و تفریح در کلاس آشنا می شوند.

IELTS

کلاس های آمادگی آزمون IELTS

دوره های حضوری آمادگی آزمون آیلتس بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و جدیدترین تکنیک ها در هر چهار مهارت، ساختار زیربنایی و در کل بنیه زبانی متقاضی در چارچوبی منحصر به آیلتس و عاری از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم تعالی و بهبود میابد. دوره های حضوری IELTS با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره ها با کمک سیستم مدیریت آموزش یا  Learning  Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف دوره آیلتس، دریافت فایلهای آموزشی آیلتس، دریافت اسلایدهای کلاس آیلتس، آزمونهای منظم آیلتس و پرسش از استاد  در طول دوره فراهم می شود.

در این دوره ها، مجموع کتب آیلتس به همراه کتاب های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان تدریس می‌‎شوند. متقاضیان می توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره ها را به صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.

دوره های IELTS دپارتمان زبان پژوهشکده مدیریت صنعتی مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS  می‌باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم های بزرگسالان این مرکز (B1, B2) که مطالب آموزشی همپوشانی با محتوای IELTS را دارند  قرار می گیرند. این بخش علاوه بر تقویت توانش و مهارت های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا میکند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می باشد.

ویژه نوجوانان

دوره آموزش زبان ویژه نوجوانان ها

 

 

این دوره آموزشی دوره ای متناسب با سنین نوجوانان است و چهار مهارت زبان (Listening, Speaking, Reading & Writing) را به گونه ای ارائه می کند که تمامی موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه این گروه سنی است و همین امر باعث ایجاد انگیزه در زبان آموزان و شکوفا شدن معلومات زبان انگلیسی آنان  می گردد تا بتوانند زبان را در دنیای واقعی بیرون از کلاس نیز مورد استفاده قرار دهند. توانمندیهای فراگیران دوره بر اساس آزمونهای میان ترم و پایان ترم کتبی و آزمون شفاهی ارزیابی می‌شود. فراگیران بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح دوره و بر اساس نتیجه آزمون جامع کتبی و شفاهی پایان دوره وارد یکی از سطوح دروه آموزشی بزرگسالان می شوند.

نحوه برگزاری دوره:

گرامر

کلاسهای تقویتی گرامر

این کلاس ها بر پایه مباحث مختلف برای تقویت قواعد و دستورات زبان انگلیسی در این مرکز برگزار می گردد. مناسب برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس- تافل- کنکور های دانشگاههای ایران و تمامی کسانی که که بارها از یادگیری گرامر انگلیسی ناامید شده اند. مجموعه Oxford Living Grammar یکی از مجموعه های آموزش گرامر زبان انگلیسی است. این مجموعه تمامی مبحث های گرامر انگلیسی را به طور کلی به شما آموزش می دهد.

در ابتدا درس را آموزش می دهد و در انتهای آموزش، نکات قابل توجه را برای شما بیان می کند. بعد از اتمام آموزش، تمریناتی را برای شما آماده کرده است که با انجام دادن تمرینات، مبحث مربوطه را بهتر متوجه می شوید. بعد از انجام دادن تمرینات، می‌توانید جواب خود را با جواب موجود در انتهای کتاب مقایسه کنید.

مجموعه آکسفورد لیوینگ گرامر دارای ۴ سطح اصلی زیر است که هر سطح حاوی۳۰ درس می باشد:

 • Elementary
 • Pre Intermediate
 • Intermediate
 • Upper Intermediate

با گذراندن ۱۵ جلسه ۱.۳۰ ساعته برای هر کتاب شما مسلط به مبحث های گرامر سطح مربوطه خواهید بود و این مجموعه به شما کمک می کند که با یادگیری مطالب بتوانید تشخیص دهید که هر کلمه و جمله را کجا و در چه موقعیتی بکار ببرید. با این مجموعه شما علاوه بر آموزش گرامر، لغات جدید هم یاد می گیرید.

نحوه برگزاری دوره:

Teen 2 Teen1

سری کتاب های Teen 2 Teen1

 

مجموعه ای چهار سطحی از انتشارات آکسفورد است که برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۹ سال تنظیم شده است. این مجموعه شامل منابع گسترده ای در زمینه های کتاب، صوت، ویدیو و نرم افزار است که می تواند برای یادگیری زبان بسیار مفید باشد. این مجموعه به شیوه امریکن تنظیم گردیده است. برنامه درسی دستور زبان بسیار با دقت به جلو می رود و اجازه می دهد دانش آموزان به درک زمینه های کلیدی قبل از حرکت به ساختارهای چالش برانگیز بعدی دست یابند.

از ویژگی های اصلی کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکالمات، زبان گفتاری طبیعی را انعکاس داده و از اصطلاحات و عبارات روزمره به خصوص زبان رایج نوجوانان بهره برده است.
 • ساختار و نشانه گذاری های واضح، تدریس منسجم زبان جدید، پیشرفت ساختار محور سنتی به راحتی همه سبک های تدریس حتی در کلاس های بزرگ با جمعیت زیاد را پوشش داده و تدریس با حداقل آمادگی برای معلمان ممکن می سازد.
 • کاربرگ های تمرین اضافه، آزمون ها و منابع متنوع دیگر یک بسته جامع پشتیبانی برای همه معلمان در تمامی سطوح و با تجارب مختلف ارائه داده است.
 • استراتژی های مهارت خواندن و مهارت نوشتن انتهای کتاب در سطوح بالا معرفی شده تا به خوبی زبان آموز را برای دوره متوسطه دوم آماده کند.
 • همچنین موضوعات فرهنگی و جهانی به شکلی انتخاب شده که با حس کنجکاوی نوجوانان منطبق باد.
 • کتاب به همراه یک DVD است که شامل فیلم، نرم افزار و فایل صوتی می باشد.
ترجمه

ترجمه عمومی و تخصصی متون با کیفیت عالی

 

ترجمه با کیفیت عالی حق شماست!

هرچند هزینه و قیمت ترجمه یک عامل مهم در انتخاب موسسه ترجمه است ولی بدون شک تضمین کیفیت ترجمه و ترجمه باکیفیت نیز بسیار در این زمینه تاثیر گذار است. شما با ثبت سفارش خود، ترجمه تخصصی با کیفیت عالی و با ضمانت کیفیت را با هم خواهید داشت. باید بدانید ترجمه متون صرفاً توسط  مترجمی تخصصی انجام خواهد شد

در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت ترجمه خود ناراضی باشید، بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافه ترجمه شما مجدد توسط یک مترجم تخصصی دیگر انجام خواهد شد. جالب است بدانید در صورتی که شما از مترجم خود ناراضی باشید، امتیاز مترجم کاهش پیدا میکند. در صورتی که دو نفر از مترجم ناراضی باشند، همکاری با ایشان به طور کلی قطع خواهد شد. علت این امر حفظ کیفیت ترجمه توسط مترجمین است.